100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23
100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 Florianópolis appartement ligt op 10 minuten rijafstand vanaf Praia do Santinho en biedt gratis privéparkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 104 m² biedt accommodatie in de Ingleses wijk, binnen 2 km van het Praia dos Ingleses strand.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen op 15 minuten met de auto van het Playa Brava strand.
Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een balkon en een zitruimte voorzien van airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement, dat met een haardroger, toiletartikelen en handdoeken is uitgerust.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een koelkast, een oven en keukengerei in deze accommodatie. Het treinstation Main Bus ligt binnen 38 km van deze 2-slaapkameraccommodatie en de luchthaven Hercílio Luz ligt op 42 minuten rijden.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz41 km
- Treinstations
- Main Bus Station25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement.
Gasten van 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praia do Santinho, op 10 rijminuten verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia dos Ingleses strand (2 km) en het Playa Brava strand (2,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement is $1350. - ❓
Beschikt 100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement over parkeergelegenheid?
100M Da Praia | Churrasqueira Na Sacada #Ia23 appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 104 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.